Pomoc psychologiczna Warszawa

Pomoc psychologiczna Warszawa

Decydując się na wizytę w gabinecie psychoterapeutycznym lub u psychologa warto najpierw sprawdzić czy dany specjalista posiada niezbędne kwalifikacje i doświadczenie. Jednym ze sposobów na zdobycie informacji może być odwiedzenie strony internetowej. Szukając odpowiedniego miejsca gdzie można otrzymać profesjonalną pomoc w Warszawie polecamy witrynę Tomasza Pałyski, który w tym mieście prowadzi własny gabinet terapeutyczny. Oferowana w nim psychoterapia Gestalt to indywidualne spotkania z psychoterapeutą, które opierają się w głównej mierze na rozmowie i relacji pomiędzy klientem i terapeutą. Więcej szczegółów dotyczących funkcjonowania gabinetu oraz jego oferty dostępnych jest na stronie.

 • Psychoterapia indywidualna, terapia par i małżeństw, konsultacje i poradnictwo. Profesjonalna pomoc terapeutyczna dla ludzi, którzy doświadczają trudności natury emocjonalnej, egzystencjalnej czy interpersonalnej. Pomoc w depresji, nerwicy, zaburzeniach pogranicza (borderline). Pomoc i wsparcie w problemach doświadczanych przez ludzi zdrowych: żałoba, rozstania, rozwody, utrata poczucia sensu życia, niska samoocena, nadmierny stres, poczucie osamotnienia, problemy wychowawcze i rodzinne, problemy zawodowe, trudności w związkach partnerskich i małżeńskich. Zapraszamy osoby poszukujące pomocy, które ukończyły 18 rok życia. Spotkania w Katowicach i Gliwicach, Śląsk.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nie umiemy przewidzieć, co złego może nam się przydarzyć. Żyjemy
  normalnie do czasu, gdy zdarzy się coś, co osłabi nasze poczucie bezpieczeństwa. Utrata bliskiej osoby, presja otoczenia, kłopoty małżeńskie, choroba – to jedynie przykłady. W trudnych chwilach życia szukamy pomocy – jej brak może doprowadzić do poważnych konsekwencji społecznych oraz zdrowotnych. Doświadczony psycholog jest w stanie zrozumieć przyczynę stanu, w jakim się
  znajdujemy i dostosować odpowiednią terapię, która zapewni poprawę jakości naszego życia. Pełną ofertę możemy znaleźć na stronie gabinetu pomocy psychologicznej (Psycholog Mokotów).

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Iwony Wyczyńskiej zaprasza wszystkich do skorzystania z kompleksowej opieki związnej z leczeniem depresji. Jeżeli masz problem z depresją, niezbędną jest Ci pomoc psychoterapeuty, to sprawdź kompletną ofertę jaką daje doświadczony psychoterapeuta Iwona Wyczyńska. To najlepsze psychoterapia w mieście Warszawa

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »